DSC_0541

Sbírka víček pro Míšu!

Uzavřeli jsme školní rok a s ním i sbírku víček pro Míšu Bednáře z Dolní Dobrouče. Za celý rok jsme nasbírali celkem 927 kilogramů plastových víček (výnos 6 489,- Kč) a 256 kilogramů kovových víček (výnos 770,- Kč). Mnohokrát děkujeme všem, kteří se k naší sbírce připojili a víčka nám pravidelně dodávali – ZŠ U Dvora Letohrad, ZŠ Komenského Letohrad, MŠ Taušlova Letohrad, MŠ U Dvora Letohrad, Letohradské soukromé gymnázium, Masoeko Kunčice, OEZ, restaurace Sauna, restaurace Nový Dvůr, Bapa Letohrad, Pošta Letohrad, školy a obecní úřad ze Semanína, ZŠ Mladkov, ZŠ Orlické podhůří, ZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí, obec Sobkovice.

Na vánočních koncertech v Letohradě a na jarním koncertě v Dolní Dobrouči jsme také uspořádali sbírku finanční, ke které jsme ještě přidali část výtěžku ze vstupného. Z koncertů v Letohradě jsme tak věnovali 10 000,- Kč a z koncertu v Dolní Dobrouči 2 700,- Kč.

Celkem jsme tedy během školního roku Míšovi věnovali 19 959,- Kč. Chtěli bychom všem dárcům a účastníkům sbírky velmi poděkovat a popřát Míšovi, aby mu vybrané prostředky co nejvíce pomohly.

ZUŠ Alfonse Muchy Letohrad